Δηλώσεις Μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου

Σας ενημερώνουμε ότι οι δηλώσεις μαθημάτων / ανανεώσεις εγγραφών για το Εαρινό εξάμηνο 2021-2022 θα γίνονται μέχρι και την Πέμπτη 31 Μαρτίου 2022.

Η είσοδος στην ηλεκτρονική Γραμματεία για τις δηλώσεις μαθημάτων / ανανεώσεις εγγραφών γίνεται από τη νέα διεύθυνση uniportal.ihu.gr με τους ίδιους κωδικούς που χρησιμοποιούσανε οι φοιτητές στο προηγούμενο πρόγραμμα.

Όποιος φοιτητής δεν δηλώσει μαθήματα μέσα στην ανωτέρω προθεσμία δεν μπορεί να εξεταστεί σε κανένα μάθημα, να κατοχυρώσει βαθμολογία στο τρέχον εξάμηνο και να προμηθευτεί δωρεάν συγγράμματα.

Για την τελική υποβολή της δήλωσης θα πρέπει να ακολουθηθούν ΟΛΑ τα βήματα όπως εμφανίζονται στις καρτέλες.

Σε περίπτωση προβλήματος, παρακαλώ να στέλνεται με email στη γραμματεία το μήνυμα του προβλήματος με  screenshot.