Απαραίτητα έγγραφα ολοκλήρωσης "Πρακτικής Άσκησης εκτός ΕΣΠΑ"

Οι φοιτητές που ολοκληρώνουν την πρακτική άσκηση εκτός ΕΣΠΑ θα πρέπει να συμπληρώσουν το έγγραφο "ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΕΚΤΟΣ ΕΣΠΑ_ΔΠΘ_ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ" να το μετατρέψουν σε μορφή pdf. και να το το στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. υπογεγραμμένο μέσω του gov.gr.
Το έγγραφο "Αξιολόγηση από φορείς_Πρακτική φοιτητών" θα πρέπει να το δώσουν στον Φορέα τους ο οποίος θα το συμπληρώσει, θα το μετατρέψει σε μορφή pdf. και να το το στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. υπογεγραμμένο (είτε ηλεκτρονική υπογραφή ή μέσο του gov.gr).
Τέλος το έγγραφο ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗΣ ΦΟΡΕΑ (ΕΚΤΟΣ ΕΣΠΑ) συμπληρώνεται από τους φοιτητές με τα στοιχεία τους (εκπρόσωπος για θέματα πρακτικής είναι ο κ. Κοντουδάκης), υπογράφεται ψηφιακά από τον φορέα και αποστέλλεται στον κ. Κοντουδάκη.